Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 22. 6. 2017
32 °C 17 °C
piatok 23. 6. 28/22 °C
sobota 24. 6. 32/18 °C
nedeľa 25. 6. 31/23 °C

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Navigácia

Obsah

Futbal

Futbalový klub TJ Klas Šarovce

Výbor TJ Klas Šarovce:

  • Vedúci -  Gabriel Fűri
  • Tajomník - Jónaš Alexander
  • Pokladník - Urban Imrich
  • Člen - Molnár Róbert
  • Člen - Horváth Gejza
  • Člen - Kovarik Jozef
  • Člen - Zima Ján
  • Člen - Lénart Štefan 

Vedúci mužstva

  • Tréner mužstva - Sovany Pavol

 

Rozpis zápasov Jeseň 2009/2010

1.kolo: 02.08.2009 o 17.00 hod.  Jur nad Hronom - Šarovce 0:2(0:1)
 2.kolo: 09.08.2009 o 17.00 hod.  Šarovce - Čata 1:3(0:2)
 3.kolo: 16.08.2009 o 17.00 hod.  Ip.Uľany - Šarovce 1:1(0:1)
 4.kolo: 23.08.2009 o 17.00 hod.  Šarovce - V.Kozmálovce 2:0(0:0)
 5.kolo: 30.08.2009 o 17.00 hod.  Tupá - Šarovce 0:2(0:2)
 6.kolo: 06.09.2009 o 16.00 hod.  Šarovce - Lok 2:0(1:0)
 7.kolo: 13.09.2009 o 16.00 hod.  Bory - Šarovce 0:1(0:1)
 8.kolo: 20.09.2009 o 15.30 hod.  Šarovce - V.Turovce 2:1(0:1)
 9.kolo: 27.09.2009 o 15.30 hod.  V.Ďur - Šarovce 1:1(1:0)
 10.kolo: 04.10.2009 o 14.30 hod.  Šarovce - M.Ludany 3:1(2:0)
 11.kolo: 11.10.2009 o 14.30 hod.  P.Ruskov - Šarovce 2:1(2:1)
 12.kolo: 18.10.2009 o 14.00 hod.  Vyškovce - Šarovce 3:0(2:0)
 13.kolo: 25.10.2009 o 14.00 hod.  Šarovce - N.Tekov 4:0(3:0)
 14.kolo: 01.11.2009 o 13.30 hod.  Pukanec - Šarovce  
 15.kolo: 08.11.2009 o 13.30 hod.  Šarovce - Sikenica  

 

13.kolo
TJ Klas Šarovce

 Oblastné majstrovstvá 2009/2010 - priebežné poradie po 13.kole

1  Čata 13 10 3 0 37:9 33
2  Šarovce 13 8 2 3 22:12 26
 3  V.Ďur 13 7 4 2 28:16 25
 4  P.Ruskov 13 8 0 5 25:22 24
 5  V.Turovce 13 6 4 3 38:16 22
 6  N.Tekov 13 6 2 5 34:22 20
7  Lok 13 6 2 5 28:24 20
 8  Ip.Úľany 13 6 2 5 24:29 20
 9  Jur nad Hronom 13 5 3 5 18:14 18
 10  M.Ludany 13 5 2 6 32:25 17
 11  Pukanec 13 5 1 7 23:20 16
 12  V.Kozmálovce 13 3 5 5 25:19 14
 13  Vyškovce 13 4 2 7 20:31 14
 14  Bory 13 4 2 7 16:31 14
 15  Tupá 13 3 2 8 18:30 11
 16  Sikenica 13 0 0 13 5:73 0

 

XIII. kolo (25.10.2009) o 14.00 hod.
  Šarovce - N.Tekov 4:0(3:0)
Góly: P.Madaj, P.Banda, Galgóci, D.Horváth


Ostatné výsledky:

  P.Ruskov - Pukanec 2:1
M.Ludany - Sikenica  10:1
  V.Turovce - Čata 1:1
  V.Ďur - Jur nad Hronom  2:0
  Bory - Ip.Úľany 5:3
  Lok - V.Kozmálovce 2:0
  Tupá - Vyškovce 2:2

 


 

XII. kolo (18.10.2009) o 14.00 hod.
Vyškovce - Šarovce  3:0 (2:0)

Ostatné výsledky:

V.Kozmálovce - Tupá 3:0
  Ip.Úľany - Lok 1:4
Čata - Bory 5:1
Jur nad Hronom - V.Turovce 0:0
Sikenica - V.Ďur 1:4
Pukanec - M.Ludany 4:2
  N.Tekov - P.Ruskov 3:1

 


 

XI. kolo (11.10.2009) o 14.30 hod.
  P.Ruskov- Šarovce 2:1(2:1)
Góly: D.Horváth

Ostatné výsledky:

  M.Ludany - N.Tekov 4:1
V.Ďur - Pukanec  3:1
  V.Turovce - Sikenica 12:0
 Bory - Jur nad Hronom  2:2
  Lok - Čata 2:3
  Tupá - Ip.Úľany 2:5
  V.Kozmálovce - Vyškovce 7:0

 


 

X. kolo (4.10.2009) o 14.30 hod.
Šarovce - M.Ludany  3:1(2:0)
Góly: Madaj 2x, Farkaš

Ostatné výsledky:

Ip.Úľany - V.Kozmálovce 1:1
  Čata - Tupá 3:2
Jur nad Hronom - Lok 2:1
Sikenica - Bory 0:2
Pukanec - V.Turovce 1:2
N.Tekov - V.Ďur 2:2
  Vyškovce- P.Ruskov 1:3

 


 

IX. kolo (27.9.2009) o 15.30 hod.
V.Ďur - Šarovce 1:1(0:1)
Góly: Galgóci

Ostatné výsledky:

Ip.Uľany - Vyškovce 4:1
V.Kozmálovce - Čata  1:1
Tupá - Jur nad Hronom 2:0
Lok - Sikenica  5:1
Bory - Pukanec 2:1
V.Turovce - N.Tekov 3:0
M.Ludany - P.Ruskov 1:2

 


 

VIII. kolo (20.9.2009) o 15.30 hod.
Šarovce - Veľké Turovce 2:1(1:0)

Ostatné výsledky:

Vyškovce - M.Ludany  1:2
  P.Ruskov - V.Ďur 0:3
  N.Tekov - Bory 4:0
Pukanec - Lok 3:0
(nedohrané - inzultácia) Sikenica - Tupá 0:3
Jur nad Hronom - V.Kozmálovce 2:1
Čata - Ip.Uľany 5:0

 


 

VII. kolo (20.9.2009) o 15.30 hod.
Bory - Šarovce 0:1(0:1)
Góly: P.Madaj

Ostatné výsledky:

V.Turovce - P.Ruskov 6:0
Lok - N.Tekov 3:2
Tupá - Pukanec 2:2
Čata - Vyškovce 5:0
Ip.Úľany - Jur nad Hronom 1:0
V.Kozmálovce - Sikenica 5:0
V.Ďur - M.Ludany 3:2

 


 

VI. kolo (6.9.2009) o 16.00 hod.
Šarovce - Lok 2:0(1:0)
Góly: P.Madaj 2x.

Ostatné výsledky:

Jur nad Hronom - Čata  0:0
  Sikenica - Ip.Úľany 2:4
Pukanec - V.Kozmálovce 3:1
  N.Tekov - Tupá 2:0
P.Ruskov - Bory 5:0
M.Ludany - Turovce 4:1
Vyškovce - V.Ďur 3:1

 


 

V. kolo (30.8.2009) o 17.00 hod.
Tupá - Šarovce 0:2(0:2)
Góly: P.Madaj, P.Kováč

Ostatné výsledky:

V.Turovce - V.Ďur 0:0
Bory - M.Ludany 3:1
Tupá - M.Ludany 0:1
Čata - N.Tekov 2:1
V.Kozmálovce - P.Ruskov 1:3
Jur nad Hronom - Pukanec 3:0
Sikenica - Vyškovce 0:5

 


 

IV. kolo (23.8.2009) o 17.00 hod.
Šarovce - V.Kozmálovce 2:0(0:0)
Góly: Kondrčík, Kántor

Ostatné výsledky:

Sikenica - Jur nad Hronom 0:6
  Pukanec - Čata 0:2
N.Tekov - Ip.Uľany 5:0
P.Ruskov - Tupá 4:1
M.Ludany - Lok 2:2
V.Ďur - Bory 2:1
Vyškovce - V.Turovce 1:1

 


 

III. kolo (16.8.2009) o 17.00 hod.
Ip.Uľany - Šarovce 1:1(0:1)
Góly: D.Horváth

Ostatné výsledky:

Bory - V.Turovce 0:0
Lok - V.Ďur 1:1
Tupá - M.Ludany 0:1
Čata - N.Tekov 2:1
V.Kozmálovce - P.Ruskov 1:3
Jur nad Hronom - Pukanec 3:0
Sikenica - Vyškovce 0:5

 



II. kolo (9.8.2009) o 17.00 hod.
Šarovce - Čata 1:3(0:2)
Góly: G. Fűri

Ostatné výsledky:

Pukanec - Sikenica 2:0
N.Tekov - Jur nad Hronom 2:1
P. Ruskov - Ip. Uľany 3:1
M. Ludany - V.Kozmálovce 2:2
V.Ďur - Tupá 4:0
Vyškovce - Bory 2:0
V.Turovce - Lok 6:2

 


 

I. kolo (2.8.2009) o 17.00 hod.
  Jur nad Hronom- Šarovce  0:2(0:1)

Ostatné výsledky:

Pukanec - Vyškovce 4:0
  Sikenica - N.Tekov 0:10
Čata - P.Ruskov 2:0
Ip.Úľany - M.Ludany 2:0
V.Kozmálovce - V.Ďur 1:1
Tupá - V.Turovce 4:2
  Lok - Bory 5:0